Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dołącz do nas!

Jesteśmy wolontariuszkami działającymi w Fundacji "Azyl dla Królików" w Toruniu.

Pomagamy królikom. Ratujemy, interweniujemy, wozimy do weterynarza, leczymy, sprzątamy klatki, oddajemy do adopcji, kochamy, głaszczemy, robimy zdjęcia, piszemy, edukujemy, czasem płaczemy i boimy się, często się śmiejemy. Skończyłyśmy studia, pracujemy, mamy własne króliki, a nawet mężów i narzeczonych.


Od lewej -
Katarzyna Stosio-Witczak, Marta Pawłowska, Magdalena Gralak-Kuczyńska, Aleksandra Głowacka.

Na szczęście nie jesteśmy same, wspiera nas grono wspaniałych ludzi w różnym wieku, z różnych stron Polski i świata, głównie pań ale nie tylko! :)

Ola Łaskawiec - podpora bydgoska, niezastąpiony dom tymczasowy i pomoc w razie kryzysowej sytuacji.
 
Janka Wasiel - autorka bloga torunskie-kroliki.blog.pl, inicjatorka wielu pomysłów w tym na imiona dla naszych podopiecznych.

Marysia - bardzo zorganizowana, pracowita i niesamowicie potrzebna w każdej sprawie! Obecnie zaangażowana w prowadzenie naszego Twittera.

Weronika - nasza najbardziej fotogeniczna wolontariuszka. Zawsze chętna do pomocy w azylowych pracach, nawet tych nie należących do najłatwiejszych.

Justyna - niezastąpiona pomoc w Azylu, na wizytach u doktora i w każdej innej sytuacji.

Martyna - dzięki niej ogłoszenia adopcyjne na naszej stronie oraz na stronie toruńskiego schroniska są regularnie umieszczane, aktualizowane i w razie potrzeby usuwane. Martyna również pomaga w dyżurach, mimo, że mieszka ponad 100 km od Torunia!

Sebastian - każdą wolną chwilę poświęca na dyżury w Azylu oraz na spędzanie czasu z królikami - najchętniej na wybiegu :).

Ksenia, Agata, Alicja, Sandra, Karolina, Ada, Mała Ola, Asia, Oliwia, Kinga - nasze niezastąpione wolontariuszki, które nawet po kilka razy w tygodniu mają dużury w Azylu. Ciężko pracują fizycznie aby Azyl mógł błyszczeć czystością a króliki były najedzone i zadowolone.

Monika i Adrian - nieoceniona pomoc zarówno na miejscu w Azylu jak i poza nim, ratują nie tylko króliki :)

Aneta i Krystian
- pomagają w transportach na trasie Bydgoszcz - Toruń, w spotkaniach adopcyjnych oraz finansowo.

Ola N. - niezastąpiona w kryzysowych i wymagających błyskawicznego działania sytuacjach. Odbiera telefon, wsiada w samochód i jedzie na ratunek.

Dorota - nasza olsztyńska pomoc adopcyjna, ale nie tylko. Świetnie zorganizowana i pomocna w każdej sytuacji.

Dr n. wet. Mirosław Krawczyk i lek. wet. Konrad Kowalczyk - po prostu najlepsi. Bez nich nie miałybyśmy możliwości aby przyjmować do Azylu tyle ciężko chorych królików. Dzięki ich olbrzymiej wiedzy, doświadczeniu i niesamowitemu zaangażowaniu, nie ma takiej króliczej choroby, której nie spróbowalibyśmy pokonać.

Beata i Rafał - właściciele sklepu uszatkowo.pl - dzięki nim mamy karmę i akcesoria zawsze na czas i w bardzo dobrych cenach.

Pan Robert - dostawca najlepszego na całej polskiej ziemi siana - pełnego ziół, uwielbianego przez naszych podopiecznych.

Magda, Karolina, Asia, Iwona - prowadzą nasze zagraniczne profile na Facebooku w j. angielskim, niemieckim oraz francuskim. Dzięki nim, cały świat ma szansę się o nas dowiedzieć.

Ania i Przemek - są z nami od początku, doskonałe wsparcie w każdej sytuacji, w tym, w zapewnieniu domu tymczasowego dla królików specjalnej troski.

Pan Grzegorz - wyposażył Azyl w lampę antybakteryjną i nie tylko, jest dla nas olbrzymim wsparciem zarówno pomysłowym, duchowym jak i finansowym.

Pani Małgosia - pomaga transportowo na terenie Torunia a także regularnie zapewnia dom tymczasowy naszym królikom po zabiegach i po szczepieniach.

Aga (Agn) - prowadzi hospicjum dla kotów i jest nieocenionym wsparciem w najbardziej krytycznych sytuacjach, gdy w grę wchodzi walka o życie.

Bogusia - nasza śląska pomoc transportowa, ale nie tylko. Bogusia służy pomocą w każdej sprawie.

Sonia - gdyby nie ona, Azyl nie byłby tak pięknie urządzony. Dba nie tylko o nasze króliki, ale też o wszystkich wolontariuszy, przesyłając w paczkach także ludzkie smakołyki.

Agnieszka - pomaga nam w projektach, to ona wykreowała nasze logo i jest autorką projektów naszych kalendarzy.

Agnieszka, Basia, Marcin, Sebastian, Jarek, Marek, Pan Roman i wszyscy pozostali pracownicy i wolontariusze Schroniska Dla Zwierząt w Toruniu - dzięki nim, Azyl w ogóle powstał, dzięki nim, dzięki ich codziennemu wsparciu fizycznemu i psychicznemu wciąż chce się wracać do schroniska, dzięki nim wraca wiara w ludzi i w takie miejsca.

To jak funkcjonuje Azyl jest wynikiem ciężkiej pracy wielu osób. Setek odebranych telefonów i wysłanych maili. Codziennych rund do gabinetu weterynaryjnego z kilkoma królikami. Setek kilogramów peletu wymienionego tygodniowo i kilogramów rozdanych dziennie ziół. Nieprzebranej ilości zdjęć, które publikujemy.

Czy warto? Jeszcze jak!

Każdego kto chciałby zasilić nasze szeregi i do nas dołączyć serdecznie zapraszamy - będzie nam bardzo miło! Kontakt w tej sprawie - fundacja@azyl.torun.pl

Wszystkim, którzy nas wspierają, angażują swój wolny czas, energię, a niejednokrotnie i pieniądze, serdecznie dziękujemy!

Drodzy Przyjaciele Azylu dla Królików, dziękujemy, że jesteście z nami!


Nasi partnerzy:
Konto Bankowe

Fundacja Azyl dla Królików
ul. Makowa 13, 87-148 Łysomice

Przelewy krajowe:
PKO Bank Polski SA 72 1440 1387 0000 0000 1533 1348
(z dopiskiem w tytule przelewu: Darowizna dla Azylu dla Królików)

Przelewy z banków zagranicznych:
SWIFT: BPKOPLPW
IBAN: PL72 1440 1387 0000 0000 1533 1348

Adres Azylu

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Przybyszewskiego 3
87-100 Toruń
KRS: 0000447933
NIP: 8792669609

fundacja@azyl.torun.pl

Google+