Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Królipaczka - podaruj azylowym uszom to, czego potrzebują

19.02.2015r.
Czasami nie można adoptować ani utworzyć domu tymczasowego. Niektórzy z Was nie mogą też zdecydować się na wirtualną adopcję, która wiąże się z miesięcznymi wpłatami na utrzymanie konkretnego królika. Dlatego też proponujemy, abyś podarował podopiecznym Azylu Królipaczkę

Czym jest Królipaczka?

To po prostu określona kwota, która ma pomóc w utrzymaniu i leczeniu podopiecznych Fundacji Azyl dla Królików. Ty darujesz, azylowe uszy korzystają - mogą zdrowieć, dobrze podjeść i cieszyć się świetnym samopoczuciem w Azylu, a następnie w swoim domu.  

Królipaczki są z założenia jednorazowe, jednak nikomu nie będziemy zabraniać wykupić tą samą lub inną paczkę kilkakrotnie.
 
Kim jest Darczyńca Królipaczki?

To osoba, która uwielbia króliki, nie może żyć bez głaskania swojego pupila albo przynajmniej oglądania zdjęć królików w internecie. To osoba, która docenia naszą działalność i pragnie nam pomagać.  

krolipaczka
 
Rodzaje paczek: 
 
Paczki zostały tak pomyślane, aby każdy, niezależnie od zasobności portfela, mógł zostać Darczyńcą Królipaczki. 
 
  • Paczka Jabłkowa - 10 zł - wystarcza na kilka opakowań suszonych jabłek, za którymi azylańci przepadają. Czasami przemycamy w nich leki, tylko nie mówcie tego królikom! 
  • Paczka Koperkowa - 20 zł - wystarcza na 10 pęczków koperku, dla dobrego samopoczucia i ku radości naszych podopiecznych. Niech w Azylu zapachnie koperkiem!  
  • Paczka Ziołowa - 50 zł - to 10 opakowań rozmaitych ziół, które są niezbędne w króliczej diecie, leczą brzuszki, a jednocześnie są bardzo smaczne. Omnomnom. 
  • Paczka Wyprawkowa - 100 zł - pozwala zaopatrzyć dom tymczasowy w zioła, siano i pelet na cały miesiąc. Bez DT Azyl by nie istniał, a króliki nie miałyby tak świetnych warunków, więc wspierajmy DT!  
  • Paczka Zdrowego Królika - 200 zł - pokrywa koszt badania krwi, koszt zabiegu sterylizacji/kastracji połączonej z korektą zębów (jeśli jest potrzebna) oraz opieki pooperacyjnej. Zdrowy królik może iść do adopcji i cieszyć się nowym domem. Jupi! 
  • Paczka Wyjątkowa - 500 zł - wystarcza na utrzymanie królika chorego przewlekle przez pół roku. W przypadku podarowania takiej paczki należy zaznaczyć, dla którego królika jest ona przekazywana. Wyjątkowe uszy będą Wam wdzięczne!  
  • Paczka Brylantowa - 1000 zł - to kwota, która pozwoli nam zająć się nagłym przypadkiem czy niezaplanowaną interwencją. To kwota, która uratuje nam omyk w trudnych sytuacjach i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Co tu więcej gadać - to dla nas dużo pieniędzy  :)  

Jak zostać Darczyńcą Królipaczki? 
 
Należy dokonać stosownej wpłaty na konto: 
 
PKO Bank Polski SA 72 1440 1387 0000 0000 1533 1348 
Azyl dla Królików
ul. Agrestowa 22 
87-100 Toruń
 
w tytule przelewu wpisując: darowizna Paczka.... (dopisać wybraną paczkę np. Koperkowa) 

W przypadku Paczki Wyjątkowej, prosimy o zaznaczenie dla którego królika darujecie Państwo datek (np. darowizna Paczka Wyjątkowa dla Boskiego). 
 
Jeśli korzystacie z konta innej osoby, prosimy o podanie imienia i nazwiska darczyńcy w tytule przelewu, abyśmy wiedzieli, kogo odnotować na liście Darczyńców Królipaczek.  

Z góry dziękujemy Darczyńcom. Wszyscy - i Jabłkowi i Brylantowi - jesteście dla nas i naszych podopiecznych tak samo ważni.  
Nasi partnerzy:
Konto Bankowe

Fundacja Azyl dla Królików
ul. Agrestowa 22, 87-100 Toruń

Przelewy krajowe:
PKO Bank Polski SA 72 1440 1387 0000 0000 1533 1348
(z dopiskiem w tytule przelewu: Darowizna dla Azylu dla Królików)

Przelewy z banków zagranicznych:
SWIFT: BPKOPLPW
IBAN: PL72 1440 1387 0000 0000 1533 1348

Adres Azylu

Fundacja "Azyl dla Królików"
ul. Agrestowa 22
87-100 Toruń
KRS: 0000447933
NIP: 8792669609

fundacja@azyl.torun.pl

Facebook

Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich

Z wielką radością informujemym że nasz wniosek o dotację w ramach Priorytetu 5. Wsparcie doraźne w Programie Rozwoju Organizacji Obywatelskich został pozytywnie oceniony przez Narodowy Instytut Wolności. Dzięki dotacji mogliśmy udzielić wsparcia większej ilości sponiewieranych i porzuconych przez ludzi królików.